Szczegóły konkursu

 

 

WYGRAJ najmodniejszy bukiet ślubny z broszek i biżuterii lub kwiatów żywych!!!

Bukiet zaprojektowany specjalnie dla Panny Młodej zgodnie z jej upodobaniami, gustem i kolorystyką przewodnią ceremonii ślubnej.

 

W zw1-konkursiązku z dużym zainteresowaniem naszymi bukietami ślubnymi wykonanymi z broszek i biżuterii ogłaszamy konkurs!

Para która podpisze umowę na 2020 rok na wykonanie dekoracji ślubno-weselnej (dekoracja musi zawierać dekorację sali weselnej) weźmie udział w losowaniu przepięknego bukietu wykonanego na specjalne zamówienie wg upodobań Młodej Pary i w odpowiednio dobranej kolorystyce do całej ceremonii ślubnej.

Pary które są chętne wziąć udział w konkursie muszą podpisać z firmą Dekoracje ślubne „Bukiecik” z siedzibą w Olkuszu na ul. K. K. Wielkiego 24 umowę na wykonanie dekoracji ślubno-weselnej do 30 marca 2020r.

Bukiet zostanie rozlosowany 31 marca a wyniki zostaną ogłoszone na naszej stronie internetowej www.kwiaciarnia.olkusz.pl oraz na naszym profilu na facebooku Dekoracje Ślubne „Bukiecik”.

Chętne pary zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszej GALERII ZDJĘĆ z ciekawymi i nieszablonowymi dekoracjami ślubno-weselnymi oraz naszego profilu na facebooku Dekoracje Ślubne „Bukiecik”